«Журналісти та влада: де межа між «паркетом» та важливою інформацією?» онлайн дискусія 2 червня 2021

10 червня 2021 року об 11:00 год онлайн відбудеться практична розмова «Журналісти та влада: де межа між «паркетом» та важливою інформацією?» від Комісії з журналістської етики.

Подія для усіх зацікавлених із Олексієм МУСТАФІНИМ, журналістом, телевізійним менеджером. Олексій Мустафін з листопада 1993 року — працював журналістом у виданні «УНІАН-тижневик», газетах «Пост-Поступ», «День». Як журналіст співпрацював з часописами «Дзеркало тижня», «Профіль», «Лівий берег». Був завідувачем відділу міжнародних новин у Телевізійній службі новин (ТСН) на телеканалі «1+1», шеф-редактором служби новин телеканалу «Інтер», був заступником голови правління з інформаційного мовлення телеканалу «СТБ», головним редактором, керівником програми новин «Вікна». У 2020-2021 роках — генеральний продюсер телеканалу «Еспресо». Член спостережної ради журналістської премії «Честь професії».

Модеруватиме розмову Андрій КУЛИКОВ, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики. 

Під час заходу поговоримо про:

-       Чи є влада всіх рівнів одним з важливих джерел інформації?

-       Журналіст: «watchdog» чи ретранслятор повідомлень?

-       Як ставити запитання, щоби отримати чесну та зрозумілу відповідь?

-       Як «збалансувати» інформацію від чиновника?

До участі особливо запрошуються журналісти/ки та редактори/ки місцевих та регіональних медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників та учасниць.

Обов'язкова реєстрація 

Подія на Фейсбуці 

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи - Кодексі етики українського журналіста.

Коментарі