Дискусія «Як розповісти світу та тимчасово окупованим територіям правду про Україну?» 14 квітня 2021

22 квітня 2021 року об 11:00 год онлайн відбудеться практична дискусія «Як розповісти світу та тимчасово окупованим територіям правду про Україну?» від Комісії з журналістської етики. 

Спікери та спікерки:

-       Олексій МАЦУКА - шеф-редактор телеканалів "Дом" (для аудиторій, що мешкають в тимчасово непідконтрольних районах України) та українського іномовлення під логотипом "UA", член Комісії з журналістської етики.

-       Юлія ОСТРОВСЬКА - генеральна директорка державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України".

-       Оксана ЛЕМІШКА – асоційована членкиня Центру сталого миру та демократичного розвитку, дослідниця медіа та культури (магістр з соціології Кембриджського університету). Допомагала програмам USAID, агенціям ООН, Міністерству культури та інформаційної політики, а також Міністерству окупованих територій розробляти продукти та стратегії для соціальної згуртованості.

Модеруватиме розмову Андрій КУЛИКОВ, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики. 

Під час заходу поговоримо про:

·       Як  країни доносять інформацію про себе. Цілі та місія іномовлення в світі;

·       Якого контенту потребує аудиторія за кордоном та на ТОТ;

·       Як стати потрібним та цікавим цій аудиторії?

·       Які  стандарти та обмеження мають бути для контенту? 

До участі особливо запрошуються журналісти/ки та редактори/ки місцевих та регіональних медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників та учасниць.

 

Обов'язкова реєстрація https://forms.gle/ijtEbxLAEzbhiFsn6

 

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи - Кодексі етики українського журналіста.

Nike air jordan Sneakers | Men's Footwear
Коментарі