Медіамоніторинг виборів Президента України, парламентських виборів 2019 та місцевих виборів 2020

Коаліція громадських організацій, що включає «Комісію журналістської етики», «Платформу прав людини», «Український інститут медіа та комунікації» та «StopFake» (Україна), проводять системний моніторинг висвітлення в медіа президентської та парламентської передвиборчої кампанії в Україні. Дана активність впроваджується за підтримки двох проектів Ради Європи: «Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні» та «Зміцнення свободи слова, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні», що імплементуються у рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр.

Метою моніторингу є надання професійної, комплексної та об'єктивної оцінки політичного різноманіття та балансу у висвітленні новин та поточних подій на 12 телеканалах та у матеріалах 8-ми інтернет-видань. Окрім цього, роль соціальних медіа під час виборів, потенційний вплив дезінформації та пропаганди, а також протидія медіастереотипам та висвітлення гендерної тематики, є іншими аспектами та показниками, включеними до моніторингу. Основною метою нашого моніторингу є інформування громадськості про поведінку ЗМІ під час виборчої кампанії і стимулювання дискусії щодо об'єктивності та якості їх роботи з висвітлення виборчих перегонів та сприяння їх дотриманню міжнародних стандартів та кращих практик щодо свободи вираження поглядів та незалежності ЗМІ.

7 вересня 2020 року розпочався моніторинг висвітлення у медіа місцевих виборів в Україні 2020 року за підтримки Проєкту «ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні». Моніторинг проводитиме коаліція громадських організацій, що включає «Комісію журналістської етики», «Платформу прав людини», «Український інститут медіа та комунікації», «StopFake» (Україна) та «Асоціацію «Жінки в медіа». Метою моніторингу є інформування громадськості про поведінку ЗМІ під час виборчої кампанії і стимулювання дискусії щодо об'єктивності та якості їх роботи з висвітлення виборчих перегонів та сприяння їх дотриманню міжнародних стандартів та кращих практик щодо свободи вираження поглядів та незалежності медіа. Окрім того, результати моніторингу сприятимуть більш чесному та неупередженому висвітленню виборчого процесу в Україні загалом, а також важливим змінам й поліпшенню висвітлення майбутніх виборів.

Місцеві вибори в Україні - 2020 Методологія Моніторингу онлайн-ЗМІ та соцмереж*

*Методологію розроблено за підтримки проєктів Ради Європи “Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні” у співпраці з проектом Ради Європи “Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні” в 2019 році (автори - Расто Кужель та Олександр Бурмагін). Методологію адаптовано до моніторингу місцевих виборів за підтримки проєкту Ради Європи «Європейський Cоюз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» аналітиками коаліції ГО (Діаною Дуцик, Олександром Бурмагіним, Ольгою Юрковою та Єлизаветою Кузьменко).

best Running shoes brand | Vans Shoes That Change Color in the Sun: UV Era Ink Stacked & More – Fitforhealth News