Склад комісії

Андрій Куликов
Київ
Голова Комісії з журналістської етики (докладніше)

Андрій Куликов (1957 р.н.) - голова правління ГО "Громадське радіо".

Працює у журналістиці з 1979 року - газета, радіо, телебачення, радіо, телебачення, радіо.

За освітою фахівець з міжнародних відносин/референт-перекладач англійської мови.

Киянин.

З грудня 2016 року - голова Комісії з журналістської етики.

jordan Sneakers | youth nike kd low tops orange , Nike Air Max , Iicf

Тетяна Лебедєва
Київ
членкиня Комісії з журналістської етики (докладніше)

Закінчила механіко-математичний факультет Дніпропетровського державного університету.

З 1977-го по 1992 р. працювала в Науково-дослідному інституті на посадах інженера, наукового співробітника.

У 1992 – 1995 рр. очолювала МП “Галерея”, що було одним з провідних мистецьких осередків міста Дніпропетровськ (нині - Дніпро).

Медіа кар’єру п. Лебедєва розпочала у в колективі телекомпанії "Приват ТБ Дніпро", де вона з 1995 року обіймала посаду заступника генерального директор. В період її діяльності телекомпанія стала однією з найпотужніших серед регіональних медіа країни. З 1997 посаду Лебедєва зайняла посаду головного редактора "Телевізійної служби Дніпропетровська". 1997 року пройшла навчання у "Вищій школі масової комунікації", на курсах для керівників телерадіоорганізацій, 1999-го навчалася на курсах "Менеджмент у телебаченні", Кардифф,  Велика Британія.

У 2000 році разом із групою керівників регіональних телеканалів Тетяна Лебедєва виступила засновником Незалежної асоціації телерадіомовників, що за  14 років діяльності стала найбільшим  об’єднанням телерадіоорганізацій України. З 2001-го пані Лебедєва  була виконавчим директором та очолювала правління організації. Протягом цього періоду організація  стала найбільшим та  впливовим  галузевим об’єднанням.

У лютому 2003 року  Т.Лебедєву було обрано членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за квотою Верховної ради.

У березні 2010 року завершила роботу в Національній раді.

Обрана 19.10.2015 членом Наглядової ради ПАТ "НСТУ" від громадських організацій в сфері журналістики , а у 2017 році обрана головою Наглядової ради новоствореного суспільного мовника.

Зараз Т. Лебедєва - почесний голова Незалежної асоціації телерадіомовників, бере активну участь у багатьох громадських та освітніх заходах, сприяє порозумінню та співпраці телерадіокомпаній з   регуляторними та законодавчими органами в медіа сфері. Радник першого заступника Голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з серпня 2014 року. Член експертної ради при міністерстві інформаційної політики.

Член комісії з журналістської етики з З жовтня 2013 року. Представляє в комісії Незалежну Асоціацію Телерадіомовників.

affiliate tracking url | youth nike kd low tops orange , Nike Air Max , Iicf

Сергій Гузь
Кам'янське
член Комісії з журналістської етики (докладніше)
Тетяна Печончик
Київ
членкиня Комісії з журналістської етики (докладніше)

Голова правління ГО "Центр інформації про права людини". Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка. У студентські роки очолювала Раду студентів та аспірантів та була віце-президенткою Української асоціації студентського самоврядування. 

Навчалася у Гарвардському університеті за програмою Ukrainian Research Institute, в Українській школі політичних студій та в Києво-Могилянській школі журналістики (програма DFJ - "Журналістика цифрового майбутнього"). 

Захистила дисертацію на тему: "Концепт "свобода слова" в сучасному українському мас-медійному дискурсі" у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Має науковий ступінь кандидата наук.

Працювала в інформаційному агентстві УНІАН редактором спецпроекту "Права людини". Співпрацює з виданнями "Українська правда" і "Дзеркало тижня".

Є учасницею Національної спілки журналістів України і Комісії з журналістської етики.

Sports brands | Women's Nike nike roshe heart and sole shoes for women Shadow trainers - Latest Releases , Ietp

Олексій Погорелов
Київ
член Комісії з журналістської етики (докладніше)
Валерій Іванов
Київ
член Комісії з журналістської етики (докладніше)

Іванов Валерій Феліксович, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор філологічних наук зі спеціальності 10.01.08 – журналістика, президент Академії української преси, віце-президент громадської організації "Журналістська ініціатива", член Громадської ради при Державному Комітеті України з питань телебачення і радіомовлення, член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, член Європейської Асоціації комунікаційних досліджень та освіти (ECREA), член Міжнародної Асоціації медіа та комунікаційних досліджень (IAMCR), член Спілки журналістів України, Член Ради Опікунів «Університету Журналістської Майстерності», член Наглядової ради Українського загальнонаціонального конкурсу професійної журналістики "Честь професії", член Комісії з журналістської етики.

Тема і дата захисту докторської дисертації: Методологія та методика дослідження змісту масової комунікації, 16 травня 1996 р.

Стаж роботи взагалі та в Київському університеті: З 1977 р. З 1989 р.

Дата народження: 19 липня 1961 р.

Наукові інтереси: теорія та соціологія масової комунікації, медіаграмотність.

Автор 500 наукових праць, в тому числі 29 монографій і 48 брошур, 10 підручників і 24 навчальних посібників. Статті надруковані в Швейцарії, Німеччині, Польщі, Словаччині, Росії, Бєларусі, Вірменії, Казахстані. Брав участь щонайменше у 740 конференціях.

latest Running Sneakers | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ietp

Ігор Балинський
Львів
член Комісії з журналістської етики (докладніше)

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики.

Керівник Школи журналістики УКУ у 2010-2017 роках.

Ігор Балинський народився в селі Брониця Дрогобицького району Львівської області. 1996 року закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Займається науково-педагогічною роботою з 1996 року.

У 1995-1996 роках – редактор програми «Вибрані часом» Львівського державного радіомовлення; у 2004-2006 роках – головний редактор інформаційного агентства «Західна інформаційна корпорація», у 2007-2009 роках – шеф-редактор інтернет-видання Zaxid.net.

Співавтор інтерактивного навчального курсу «Якісне регіональне онлайн-видання».

affiliate link trace | Nike WMNS Air Force 1 '07 Essential , CZ0270-102 , Querrey

Юрій Бідзіля
Ужгород
член Комісії з журналістської етики (докладніше)

Бідзіля Юрій Михайлович (нар. 18 листопада 1965 р. на Закарпатті ) – доктор наук із соціальних комунікацій, проф., завідувач кафедри журналістики Ужгородського національного університету, член Національної спілки журналістів України, науково-методичної комісії із журналістики та інформації, очолює неприбуткову Громадську організацію сприяння розвитку журналістської освіти «Медіа перспективи».

В Ужгородському університеті працює за направленням мінвузу з 1990 року на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора, завідувача кафедри журналістики, голова редколегії наукового журналу «Науковий вісник Ужгородського університету. - серія «Філологія. Соціальні комунікації» (2006–2013).

Автор близько 100 наукових та навчально-методичних публікацій, із яких  2 – монографії, 1 – рекламно-інформаційне видання, посібник для журналістів «Преса Закарпаття ХІХ – ХХ ст.» (2001), головний редактор видання «Словник журналіста: терміни, мас-медіа, постаті» (2007). Активно співпрацює з регіональними та загальнодержавними мас-медіа, неодноразово входив до складу та був співголовою журі Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».

Учасник численних міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференцій, присвячених актуальним проблемам журналістики та соціальних комунікацій, в США (Іллінойський університет, м. Урбана-Шампейн), Угорщині ( Сегедський університет), Словаччині (Трнавський та Пряшвський університети), Молдові (Кишинівський університет),  Інституті  журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на факультеті журналістики  Львівського національного університету ім. Івана Франка, факультеті систем і засобів масової інформації Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та ін. Брав участь у різноманітних проектах Інституту масової інформації, IREX, Посольства США в Україні, був уповноваженим  від Ужгородського університету у проекті ВВС-ЄС/ TACIS «Удосконалення журналістських медіа навичок–Україна» (2006/2007 рр.), проходив стажування у шведській вищій школі журналістики FOJO (м. Кальмар, Стокгольм, 2004, 2013–2014).

Досліджує актуальні проблеми українського інформаційного простору, зокрема й мас-медіа етнонаціональних спільнот, особливості функціонування ЗМІ в умовах прикордоння, міжкультурну комунікацію, вплив патогенної, недостовірної та агресивної інформації на суспільну свідомість.

latest Nike Sneakers | Air Jordan

Роман Якель
Тернопіль
член Комісії з журналістської етики (докладніше)

Народився 17 травня 1971 року в селі Нагірянка Чортківського району Тернопільської області.

У 1993 році закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.
Працював у міській газеті "Тернопіль вечірній", обласних газетах Тернопільщини - "Західна Україна", "Вільне життя".

Із листопада 2000 року і до сьогодні - власний кореспондент всеукраїнського тижневика "Дзеркало тижня.Україна".

Nike footwear | Air Jordan 1 Retro High OG 'University Blue' — Ietp

Світлана Остапа
Київ
членкиня Комісії з журналістської етики (докладніше)

Заступниця шеф-редактора «Детектор медіа», заслужена журналістка України, членкиня наглядової ради Суспільного мовлення, членкиня громадської ради при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики; членкиня громадської ради при Держкомтелерадіо, членкиня Комісії з журналістської етики.

affiliate link trace | New Balance 327 Moonbeam , Where To Buy , WS327KB , Air Jordan 1

Сторінки