Зустрілися з непрофесійними діями журналістів? Подайте скаргу

Вийшов Посібник «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві» 25 жовтня 2017

"Бути журналістом не означає вміти зацікавити широку аудиторію чи зібрати якомога більше лайків під своїми статусами. Бути журналістом - це передусім суспільна відповідальність, покликана допомогти нам зорієнтуватися в сьогоднішньому складному світі", - це уривок з передмови до нового Посібника «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві»

Так як це некомерційний проект, у книгарнях книжка не продаватиметься. Її розповсюдять по обласних та районних бібліотеках. Культурні та освітні організації зможуть незабаром замовити безкоштовний примірник онлайн в Pictoric.

Член Комісії з журналістської етики Алексей Погорелов став співавтором посібника, зокрема написав розділ "Медіа і гроші".

Pictoric – це спільнота ілюстраторів, дизайнерів-графіків і художників. Вони ініціюють проекти за участі митців із різних країн, щоб популяризувати якісну сучасну ілюстрацію в Україні та закордоном, а також проводять освітні заходи. Найвідомішим їхнім проектом наразі є «Діячі України», що популяризує українську культуру мовою сучасного графічного мистецтва.

Цьогоріч Pictoric подалися на конкурс програми Transition Promotion Program від Міністерства закордонних справ Чеської Республіки й отримали грант на проект з медіаграмотності. Вони запропонували подвійний формат: виставку плакатів, та книжку, видану у співпраці з відомими журналістами та експертами.

 

Коментарі