«Все про новини, яким довіряють» лекція від Марини Сингаївської 1 лютого 2021

9 лютого 2021 року об 11:00 год онлайн відбудеться практична лекція «Все про новини, яким довіряють» від Комісії з журналістської етики.

Лекція та розмова усіх зацікавлених із Мариною СИНГАЇВСЬКОЮ, заступницею генерального директора інформаційного агенства «Укрінформ». Модерує Андрій КУЛИКОВ, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики.

Про спікерку: Марина Сингаївська у журналістиці – з 1997 року. Працювала оглядачкою у відділах культури і політики тижневика «Українське слово» (1997-2000 рр.), випусковою редакторкою в ІА «УНІАН», де 10 років керувала відділом випуску новин (2000-2015 рр). Із 2015 року – заступниця генерального директора ІА «Укрінформ». Заслужена журналістка України. З лютого 2020 року – викладачка в Інституті журналістики Київського університету ім. Б.Грінченка.

Під час заходу поговоримо про таке:

-       Яких новин потребує аудиторія? Головні канони та стандарти

-       Як здобути довіру аудиторії?

-       Як запобігти фейкам та помилкам у гонитві за сенсаціями? Табу для новинаря.

До участі особливо запрошуються журналісти/ки та редактори/ки місцевих та регіональних медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників та учасниць.

Обов'язкова реєстрація https://forms.gle/4Ns2aCmP57pERdxV7

Подія на Фейсбуці https://www.facebook.com/events/2851416891845308 

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи - Кодексі етики українського журналіста.

Коментарі