Реформування комунальних медіа розпочалося 10 грудня 2015

Сьогодні більше 150 редакторів комунальних друкованих ЗМІ з усіх областей України зібралися  в Києві. У конференц-залі НСК «Олімпійський» відбувається організована НСЖУ Всеукраїнська конференція редакторів комунальних друкованих засобів масової інформації «РЕФОРМА КОМУНАЛЬНОЇ ПРЕСИ ЯК ВЕКТОР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ. ДОРОЖНЯ КАРТА ТА ПЕРШОЧЕРГОВІ КРОКИ».

Як відзначила членкиня Комісії з журналістської етики Тетяна Котюжинська, "такий форум і активна участь у ньому редакторів - це  промовиста відповідь усім, хто розказував, що комунальна преса тільки "проїдає" бюджетні гроші і не хоче / боїться змін".

"Реформування комунальних ЗМІ, таке довгоочікуване для редакторів більшості комунальних видань, розпочалося!, - в цьому переконані присутні, незважаючи на те, що закон ще не підписано Президентом", - додала пані Котюжинська.

Як повідомляє сайт НСЖУконференція присвячена визначенню пріоритетів і зобов'язань влади, кроків редакцій на виконання Закону “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, критеріїв державної фінансової підтримки преси та визначення учасників “пілотного проекту”.

Захід відбувається в рамках проекту "Підтримка реформування комунальних друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження", який впроваджується НСЖУ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Ради Європи в рамках спільної програми "Зміцнення інформаційного суспільства в Україні". 

Фото Сергія Томіленка та Тетяни Котюжинської

 

Коментарі