Професора Володимира Різуна обрано головою Науково-консультативної Ради КЖЕ 2 грудня 2015

Сьогодні у приміщенні НСЖУ в Києві відбулося чергове засідання експертного круглого столу Науково-консультативної ради КЖЕ, присвячене розробці проектів Рекомендацій для українських медіа.

Запрошені експерти та експертки висловили ряд пропозицій щодо саморегулювання медіа в Україні та необхідності впровадження і дотримання етичних стандартів при висвітленні новин. Головою Науково-консультативної Ради Комісії з журналістської етики обрано професора Володимира Різуна, координуватимуть роботу НКР від Комісії члени Комісії Сергій Штурхецький та Вікторія Плахта.

Вже до кінця грудня експерти запропонують на затвердження КЖЕ свої проекти Рекомендацій, які стосоуватимуться мови ворожнечі, особливостей висвітлення виборчого процесу та запровадження Редакційних статутів.

Науково-консультативна Рада продовжить свою роботу у формі постійного спілкування між науковцями, експертами, проведення "круглих столів". Так, зокрема, наступний круглий стіл пройде 4-го грудня у Харкові, а ще один - 11-го грудня в Івано-Франківську. 

Коментарі