Працівники суду дізналися про саморегуляцію та роботу КЖЕ 20 грудня 2020

17 грудня відбувся онлайн-тренінг для працівників та працівниць судів на тему: «Саморегуляція в медіа: куди скаржитися на ЗМІ. Позасудове вирішення конфліктів».

Членкиня Комісії з журналістської етики, заступниця шеф-редактора порталу «Детектор медіа» Світлана Остапа розповіла учасникам про права та обов’язки відповідно до українського законодавства та порівняла їх з нормами Кодексу етики українського журналіста. Також познайомила з роботою Комісії з журналістської етики, навела приклади скарг та рішень по них.

У тренінгу взяли участь понад 50 учасників. Зокрема з таких судів як: Красноармійський міськрайонний суд Донецької області, Ленінський районний суд м. Запоріжжя, Малиновский районний суд м. Одеси, Господарський суд Чернігівської області, Жовтневий районний суд м.Харкова, Кропивницький апеляційний суд, Борзнянський районний суд Чернігівської області та інші. Більшість з них не були раніше знайомі з діяльністю Комісії, їх зацікавив механізм саморегуляції медіа і можливість позасудового вирішення конфліктів, пов’язаних з матеріалами ЗМІ. Окрім того, їх зацікавили результати медіа реформ в Україні, про які розповіла Світлана Остапа.

Коментарі