Наглядова Рада Суспільного мовлення створена 18 грудня 2015

17 грудня Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на своєму засіданні затвердила склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Як відзначають, у Нацраді, "таким чином, цей орган може офіційно розпочати виконувати свої обов’язки". Серед членів Наглядової Ради - дві членкині Комісії з журналістської етики (Тетяна Лєбєдєва та Світлана Остапа).

До складу Наглядової ради суспільного мовника увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.Від громадських об’єднань та асоціацій під час конференцій членами Наглядової ради було обрано Володимира Бринзака – у сфері фізичного виховання та спорту, Євгена Глібовицького – у творчій сфері, Дарію Карякіну – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяну Лебедєву – у сфері журналістики, Вадима Міського – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексія Панича – у сфері освіти та науки, Віктора Тарана – у сфері місцевого самоврядування, Тараса Шевченка – у правозахисній сфері. 

Від депутатських фракції та груп членами Наглядової ради НСТУ стали Тарас Аврахов (депутатська група «Воля народу»), В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка),Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа(депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт»), Сергій Таран (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк повідомила, що всі депутатські фракції та групи Верховної Ради України надали письмові підтвердження того, що запропоновані кандидатури відповідають вимогам статті 9 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». 

Строк повноважень членів Наглядової ради НСТУ становить чотири роки.

Напередодні відбулося також ознайомче засідання членів Наглядової ради НСТУ. Тепер вони зможуть, за словами голови Національної ради Юрія Артеменка, зібратися на перше офіційне  засідання, обрати зі свого складу голову, заступника голови та секретаря і розпочати виконання визначених законом функцій, - повідомляє сайт Нацради.

Детальніше про склад Наглядової Ради НСТУ можна дізнатися за цим посиланням.

Фото: http://stv.mediasapiens.ua/

Коментарі