КЖЕ оголосила про перезавантаження 29 червня 2016

Комісія з журналістської етики оновить свій склад на З’їзді підписантів Кодексу з журналістської етики. Про це було прийнято рішення сьогодні, 29 червня під час чергового засідання Комісії.

 

Орієнтовно З’їзд буде проведено у жовтні цього року і, окрім обрання нового складу Комісії з етики, очікуються внесення змін до Статуту організації, широке обговорення важливих питань саморегуляції -, зокрема, введення Національної прес-карти тощо. КЖЕ на своєму засіданні підтвердила повноваження членів Комісії, обраних на З’їзді підписантів 24 квітня 2015 року. Тобто, на сьогодні повноважними членами КЖЕ є дванадцятеро осіб (двоє з яких – представники НМПУ та НСЖУ).

Для підготовки до З’їзду підписантів, а також для напрацювання дорожньої карти реформування Комісії, на сьогоднішньому засіданні створено Робочу групу, яка буде підзвітна Комісії.

Голова Комісії з журналістської етики Володимир Мостовий, коментуючи рішення про створення Робочої групи, відзначив, що до неї запрошені представники професійних медіа-організацій – НСЖУ, НМПУ а також НАМ та АМБ (Асоціація медіа-бізнесу).

Серед інших питань, члени КЖЕ одноголосно парафували Положення про Консультативну Комісію з протидії розповсюдження пропаганди. Про створення цієї Комісії було прийнято рішення під час червневої зустрічі представників саморегулівних журналістських організацій пост-радянського простору. Також КЖЕ парафувала Рекомендації МОСР (мережі організацій саморегулювання) щодо протидії розповсюдженню пропаганди в ЗМІ.

Коментарі