Комісія з журналістської етики продовжує свою роботу з медіації 28 січня 2021

Діяльність органів саморегулювання, таких як Комісія журналістської етики, є надзвичайно важливим для забезпечення формування культури професійної та чесної журналістики, а відтак утвердження довіри до ЗМІ та зміцнення принципу свободи слова в Україні. Сам факт публічного реагування на неетичну поведінку чи поширення недостовірної інформації сприяє оздоровленню медійного середовища, а також виховує свідомого медіаспоживача. Ми приділяємо багато уваги не тільки розгляду скарг на медіа, але й медіації, тобто досудового вирішення спору між споживачами інформації і медіа. 

Один із прикладів медіації Комісії з журналістської етики стало врегулювання спору між Центром Журналістських Розслідувань, який 10.11.2020 опублікував статтю під заголовком "У Миколаєві закупили 5 автомобілів швидкої допомоги у фірми-фігуранта кримінальних проваджень" та ТОВ "Автоспецпром". 

Публікуємо лист від ТОВ "Автоспецпром" після врегулювання конфлікту. 

Комісія нагадує, що медіація, просвіта та адвокація – три ключових пріоритети в нашій роботі. Ми заохочуємо звертатися до КЖЕ, якщо на вашу думку журналістами порушені етичні принципи і Комісія виступить посередником в спорі та допоможе владнати конфлікт. 

Коментарі