Зустрілися з непрофесійними діями журналістів? Подайте скаргу
8 серпня 2019 Вирішена
Звинувачується телеканал «Чернівецький промінь»

Експертні обговорення Рекомендацій для ЗМІ розпочалися в різних регіонах країни 30 листопада 2015

Комісія з журналістської етики відновлює роботу Науково-консультативної Ради КЖЕ з числа відомих в Україні медіа-фахівців. Із 27 листопада розпочалися перші регіональні експертні обговорення проекту рекомендацій для українських медіа з актуальних питань. Так, зокрема,  під час заходів запрошені експерти та експертки обговорять технічне завдання проекту Рекомендацій для українських медіа із трьох тем : 1) щодо «мови ворожнечі»; 2)щодо запровадження редакційних етичних Кодексів (Статутів/Угод про редакційну політику)  та роботи Редакційних рад; 3) щодо роботи ЗМІ під час висвітлення виборчого процесу.

Очікується, що в ході обговорення  визначаться основні напрями роботи з тим, щоб до 20 грудня 2015 року після затвердження Комісією з журналістської етики було підготовлено і надано для публічного використання, у тому числі он-лайн, Рекомендації для засобів масової інформації: "мови ворожнечі" , на роботі під час виборів,  щодо роботи редакційних кодексів і рад.

27 листопада експертне обговорення відбулося  у Дніпродзержинську (модерував член КЖЕ Сергій Гузь). 
28 листопада експертний круглий стіл відбувся у м.  Дніпропетровськ(модерували члени КЖЕ Тетяна Котюжинська, Віктор Ожогін та Сергій Штурхецький).
Графік подальших "круглих столів" наступний:
1-е грудня - Острог, НУ Острозька академія; 2-е грудня - Київ, прес-центр НСЖУ, 4-е грудня - Харків,Антикризовий центр реформ, 11-е грудня - м. Івано-Франківськ.
До обговорення Рекомендацій можуть долучитися усі бажаючи журналісти-практики та медіа-експерти. Заявки у довільній формі надсилати на електронну адресу КЖЕ.
 
Коментарі