До суду цього року дійшло 7 кримінальних проваджень за перешкоджання журналістській діяльності 23 листопада 2015

«Розслідувалось 325 кримінальних проваджень. 22 кримінальні провадження пішли до суду, з них 7 – за перешкоджання журналістській діяльності» , - такі статистичні дані озвучив заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції України Максим Цуцкірідзе під час прес-конференції медійних організацій України 23 листопада. Повідомлення про це Департамент комунікації Нацполіції України розповсюдив на офійіному сайті МВС.

«Наразі у нас 10 кримінальних проваджень по перешкоджанню, де особам повідомлено про підозру. Ведуться слідчі дії, – сказав Максим Цуцкірідзе. – Але Національна поліція у співпраці з прокуратурою робитиме все можливе, щоб вони були об’єктивно розслідувані й передані до суду з обвинувальними актами, і щоб особи, які порушили права журналістів, були покарані – не штрафами, а термінами, там де санкція статті це передбачає».

Сама прес-конференція відбулася у день завершення Міжнародної кампанії «Зупинимо безкарність» у прес-центрі Національної спілки журналістів. Участь у заході  взяли помічник Генерального Секретаря Міжнародної федерації журналістів Олівер Моні-Кьорл та представники Міністерства внутрішніх справ України. Як повідомляв наш сайт, ця кампанія проводиться Міжнародною федерацією журналістів щорічно з 2 по 23 листопада.

Коментарі