Зустрілися з непрофесійними діями журналістів? Подайте скаргу

2-3 листопада у Києві пройде National Media Talk 26 жовтня 2017

2-3 листопада у Києві пройде National Media Talk, яку називають Ключовою подією української медіа-спільноти. 
Вона об'єднає провідних журналістів, редакторів та медіа менеджерів з усієї країни для відвертого і продуктивного діалогу щодо якості контенту, журналістських стандартів, професійних викликів в умовах гібридної війни та в епоху постправди, а також ефективних засобів державного і професійного регулювання медіа. 
Члени Комісії з журналістської етики Андрій Куликов, Зураб Аласания (Zurab Alasania)Тетяна Лебедєва Алексей Погорелов Оксана Романюк (Oksana Romaniuk) активні учасники події. 

Запрошені експерти обговорять, наскільки якісну інформацію українці можуть отримати з медіа, чи підтримують медіа позитивні зміни в суспільстві, чому поточна ситуація не задовольняє частину медіаспільноти та які шляхи її покращення.

02 листопада 11:00-12:30 Дискусія 1: Чи існують якісні медіа в Україні? Як українські ЗМІ впливають на суспільні процеси?

Модератори: Андрій Куликов, журналіст, засновник Громадського радіо

Учасники: Юрій Макаров, Національна суспільна телерадіокомпанія України; Оксана Соколова, Телеканал ICTV; Кирило Лукеренко, Громадське радіо; Віктор Трегубов, Сайт «Петр и Мазепа»; Віктор Шлинчак, Інститут світової політики; Борис Давиденко, VoxUkraine;

Панельна дискусія за участі керівників провідних медіа та медіа організацій, які обговорять, наскільки якісну інформацію українці можуть отримати з медіа, чи підтримують медіа позитивні зміни в суспільстві, чому поточна ситуація не задовольняє частину медіа спільноти та які шляхи для її покращення?

02 листопада 12:45-14:15 Дискусія 2: Як допомогти суспільному мовнику? Що необхідно для успішної реалізації реформи?

Модератор: Тарас Петрів, Фундація Суспільність

Учасники: Зураб Аласанія, Національна суспільна телерадіокомпанія України; Тетяна Лебедєва, Наглядова рада НСТУ Олександр Богуцький, Телеканал ICTV Олег Наливайко, Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення Вейн Шарп, Internews Джоан Барата Мір, міжнародний експерт зі свободи вираження поглядів, свободи медіа та медіа-регулювання (Іспанія)

Питання до обговорення: В чому особливість ролі суспільного ТБ для забезпечення українців якісним контентом? Які зміни відбулися впродовж першого півріччя роботи нової дирекції? Що стоїть на заваді завершення реформи? Чому держава не виконує вимоги закону щодо фінансування суспільного ТБ? Які наслідки це матиме? Яка роль міжнародних та національних організацій у розвитку суспільного ТБ? Яка допомога від них потрібна? Чи має журналістська спільнота проявляти професійну солідарність та підтримувати розвиток суспільного. В чому така підтримка має полягати?

03 листопада 10:00-11:30 Дискусія 1: Етика у конфліктний час

Модератор: Наталя Лігачова, Детектор Медіа або Діна Дуцик, Детектор медіа

Учасники: Роман Вінтонів, Національна суспільна телерадіокомпанія України; Інна Кузнєцова, Радіо Свобода; Андрій Куликов, Громадське радіо; Анастасія Станко, Hromadske.ua. Антоніна Черевко, МО «Міжнародна Підтримка Медіа»; Віталій Голубєв, Медіа холдинг «ОГО» Олексій Погорєлов, Українська асоціація медіа бізнесу

Питання до обговорення: Як змінилась роль журналістики в умовах нових медій, коли аудиторія стала активним джерелом інформації, Стандарти і громадянська позиція журналіста Де межа між професіоналом та аматором? Хто має послуговуватись стандартами? Якими є стандарти журналістики в нових умовах? Чи мають вони змінюватись під тиском нових обставин, в яких працюють журналісти?

Повна програма на сайті

 

Коментарі