Новини

15 вересня 2020
7 вересня 2020 року розпочинається моніторинг висвітлення у медіа місцевих виборів в Україні 2020 року за підтримки Проєкту «ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні». Моніторинг проводитиме коаліція громадських організацій, що включає «Комісію журналістської етики», «Платформу прав людини», «Український інститут медіа та комунікації», «StopFake»
6 вересня 2020
Комісія журналістської етики прийняла рішення роз’яснити свої функції та повноваження. Оскільки аналіз масиву скарг, які надходять до Комісії, показав, що не завжди є таке розуміння у скаржників і вони наділяють її не притаманними їй функціями національного регулятора, судів чи офіційних державних установ.
3 вересня 2020
Кількість скарг, які надходять до КЖЕ зростає. Якщо подивитися на динаміку у розрізі трьох років: то у 2018 році Комісія отримала 43 скарги, у 2019 – понад 50 скарг, то у 2020-му лише за період січень-серпень уже надійшло 65 скарг.
26 серпня 2020
Всеукраїнська громадська організація «Комісія з журналістської етики», як орган саморегуляції журналістів і редакцій, з серпня по жовтень 2020 року реалізовує проєкт “Посилення роботи Комісії з журналістської етики, шляхом просування дотримання професійних та етичних журналістських стандартів” за підтримки МФ "Відродження". 
19 серпня 2020
On March 22, Ukrainian media outlets disseminated news report based on Patriarch Filaret’s interview with Ukrainian Channel 4. In particular, Filaret noted that coronavirus pandemic originated and spread "through same-sex marriages" and called for taking communion in religious buildings during the quarantine period.
14 серпня 2020
Мы, медиаорганизации и журналистские ассоциации Армении, Грузии, Латвии, Молдовы, Польши, России, Украины и Швеции, выражаем поддержку и солидарность с нашими коллегами из Беларуси. Журналисты беларусских и зарубежных медиа, а также блогеры, освещающие протестные акции, подвергаются жестокому насилию и давлению со стороны властей.
9 серпня 2020
Напередодні оголошення переможців конкурсу було анонсовано спільний проєкт «Честі Професії»  з Комісією з журналістської етики. Сьогодні ділимося результатами нашої кооперації.
16 червня 2020
Конкурс професійної журналістики «Честь професії» цьогоріч співпрацює з Комісією з журналістської етики, адже основними критеріями відбору найкращих журналістських матеріалів є ті самі цінності, професійні та етичні стандарти, які підтримує і просуває КЖЕ. Організатор конкурсу «Честь професії» та учасники Комісії з журналістської етики вирішили об’єднати зусилля, аби перемога у

Сторінки