Новини

23 березня 2020
22 березня українські медіа поширили новину, зроблену на основі інтерв'ю Патріарха Філарета «4 каналу», який, зокрема, зазначив, що пандемія коронавірусу виникла та поширюється «через одностатеві шлюби». Крім того, тиражувався заклик Філарета брати участь у причастях в культових спорудах на час карантину.
2 березня 2020
 28 лютого 2020 р. телеканал ZIK провів телемарафон «Тхне Соросом»,  під час якого співробітники телеканалу та запрошені експерти обговорювали діяльність Джорджа Сороса та його так званий «вплив» на український Уряд, Верховну Раду, Генеральну прокуратуру, а також громадські організації. Під час цього ефіру, а також в інших програмах, які виходили раніше на телеканалі,
28 лютого 2020
Комісія з журналістської етики розгляне це звернення як скаргу та винесе своє рішення на предмет дотримання журналістської етики телеканалом ZIK.
28 лютого 2020
Шановні члени ВГО "Комісія з журналістської етики",
27 січня 2020
Комісія з журналістської етики (КЖЕ) вимагає від уряду та Міністерства культури, молоді та спорту зняти з розгляду так званий законопроєкт щодо дезінформації та розпочати процес підготовки законодавчих змін з нуля. У тому вигляді, в якому представлені законодавчі ініціативи, вони неприйнятні, порушують базові принципи незалежності ЗМІ та саморегулювання журналістів.
19 липня 2019
Комісія з журналістської етики, як орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, занепокоєна та засуджує використання мови ворожнечі в засобах масової інформації.

Сторінки