Зустрілися з непрофесійними діями журналістів? Подайте скаргу

Від стереотипів до мови ворожнечі: як запобігати та не розповсюджувати. Роль ЗМІ

Місце проведення: м.Київ, вул.Суворова, 4/6

Проект «Без кордонів» (ГО Центр “Соціальна дія”) запрошує взяти участь у  презентації-дискусії «Від стереотипів до мови ворожнечі: як запобігати та не розповсюджувати. Роль ЗМІ».

Впродовж 2014 року Проект “Без кордонів” проводив моніторинг ЗМІ (друкованих, Інтернет, та телебачення) та підготував звіт про результати моніторингу. У звіті, який буде презентовано на дискусії, викладено основні помічені тенденції, приклади проявів мови ворожнечі, а також - попередні зроблені висновки. Ми запрошуємо Вас до участі в дискусії, щоб спільно знайти відповіді на питання “Чому ЗМІ використовують мову ворожнечі?” і, сподіваємося, “Як запобігти використанню мови ворожнечі”

На презентації-дискусії ми також запрошуємо до ознайомлення та рефлексії щодо практик запобігання та протидії мові ворожнечі, а також формулювання рекомендацій для галузі на основі моніторингу, практик та, найголовніше - обговорення в професійному колі.

Початок презентації-дискусії 25 листопада о 10-00 в просторі МедіаХаб (вул. Суворова 4/6, м. Київ). Тривалість заходу - до 14:00.

ахід відбувається у рамках проекту «Мова ворожнечі та упередження в українських ЗМІ: моніторинг, аналіз та запобігання». Метою проекту є проведення аналізу використання мови ворожнечі та інших проявів ксенофобії в українських ЗМІ, підвищення обізнаності щодо проблеми мови ворожнечі в українських ЗМІ, сприяння обговорення даного питання серед зацікавлених кіл, а також створення та поширення рекомендацій для ЗМІ для попередження використання мови ворожнечі працівниками медіа.

 

Проект: “Мова ворожнечі та упередження в українських ЗМІ: моніторинг, аналіз та запобігання” здійснюється за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Коментарі