Події

Найближчі події Дивитися минулі події
Архів подій
29 червня 2016
м.Київ. вул.Хрещатик, 27-А, прес-зала НСЖУ
Чергове засідання Комісії з журналістської етики буде присвячено організаційним питанням, планується розглянути напрями розвитку КЖЕ та впровадження Національної прес-карти.
25 лютого 2016
м.Київ
Координатор Проектів ОБСЄ в Україні запрошує журналістів та медіадіячів, редакторів та керівників ЗМІ, а також вмотивованих студентів старших курсів університетів журналістики до участі у інтенсивному п’ятиденному практичному семінарі, де учасники у тісній взаємодії із міжнародними та українськими тренерами розглядатимуть питання журналістської етики з фокусом на
17 лютого 2016
м.Київ, Хрещатик, 27 А
У середу, 17-го лютого відбудеться чергове засідання Комісії з журналістської етики. До порядку денного засідання запропоновані такі питання:
21 грудня 2015
Київ, Укрінформ
Координатор Проектів ОБСЄ в Україні, ГО Телекритика та Інститут Масової Інформації запрошує Вас взяти участь у дискусії Роль ЗМІ у розв’язанні конлфлікту: українські реалії, яка відбудеться 21 грудня у приміщенні агенції Укрінформ з 14:00 до 16:00. 
16 грудня 2015
Прес-центр НСЖУ, вул.Хрещатик,27-А, 2-ий поверх, м.Київ
Четверте з часу нової каденції членів КЖЕ засідання Комісії відбудеться 16-го грудня 2015 року. На ньому будуть обговорені скарги, які надійшли на ЗМІ та прийняті документи, які регламентують роботу КЖЕ.
11 грудня 2015
м.Івано-Франківськ
Ще один "круглий стіл"- виїзне засідання Науково-консультативної ради Комісії журналістської етики 11-го грудня  в Івано-Франківську - стане заключним публічним заходом, після якого КЖЕ отримає проект Рекомендацій для українських медіа.
3 грудня 2015
м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, готель Fairmont Grand Hotel Kyiv
Мета конференції – визначити умови проведення відповідних реформ, участь програм ЄС і Ради Європи у їх проведенні, а також головні пріоритети майбутніх дій, зокрема потребу в міжнародній допомозі.
25 листопада 2015
м.Київ, вул.Суворова, 4/6
Проект «Без кордонів» (ГО Центр “Соціальна дія”) запрошує взяти участь у  презентації-дискусії «Від стереотипів до мови ворожнечі: як запобігати та не розповсюджувати. Роль ЗМІ».

Сторінки