Журналістська етика

Учебное пособие по гендерно-этической журналистике. Часть 2 (2012) 19 December 2015
«Навчальний посібник з гендерно-етичної журналістики та належної політики медіакомпаній» є результатом роботи, спрямованої на усунення гендерної нерівності у контенті новиннєвих засобів масової інформації, проведеної спільно Всесвітньою асоціацією християнських комунікацій (ВАХК) і Міжнародною федерацією журналістів (МФЖ) .
Навчальний посібник покликаний стати відповіддю на гендерний пробіл у змістовому наповненні новин і відсутність механізмів саморегулювання з метою протидії гендерній упередженості. Посібник розділений на дві книги, які можна читати окремо одна від одної. У Книзі 1 обговорюються питання концептуального характеру, що стосуються гендерної тематики, ЗМІ та професійної етики, в той час як в Книзі 2 представлені керівні принципи гендерно-етичної журналістики в різних тематичних областях.
Книга 2 представляє інтерес для працівників ЗМІ - журналістів, репортерів та редакторів, - а також для працівників сфери освіти та представників громадянського суспільства, що беруть участь в моніторингу гендерних аспектів в ЗМІ.